کالاهای سفارشی

 

تجهیزلند تخصص دارد در ارائه تجهیزات کافه، رستوران و فست فود با امکان سفارشی‌سازی. ما از دو روش برای تولید و ارائه محصولات بهره می‌بریم: یک سری از محصولات را از کارخانه‌های معتبر تهیه می‌کنیم که قابلیت سفارشی‌سازی دارند. این امر به ما اجازه می‌دهد تا با توجه به نیازها و درخواست‌های مشتریان، محصولات را به طور دقیق و با کیفیت بالا تولید کنیم.

همچنین، برای تعدادی دیگر از محصولات، از کارگاه تولید خود استفاده می‌کنیم تا بتوانیم به ویژگی‌های خاص و درخواست‌های خاص مشتریان پاسخ دهیم. به عنوان مثال، ما قادر به تولید یخچال‌های صنعتی به ابعاد و مشخصات دلخواه هر مشتری هستیم. همچنین، ما میزکارها، تجهیزات پخت و آماده‌سازی، و سایر تجهیزات رستورانی را نیز با توجه به درخواست مشتریان سفارشی می‌سازیم.

ما به تمامی نیازها و خواسته‌های مشتریان در زمینه تجهیزات رستوران، کافه و فست فود پاسخ می‌دهیم. از سفارش محصولات با طراحی و ویژگی‌های دلخواه، گرفته تا تامین محصولات صنعتی، ما تلاش می‌کنیم تا بهترین خدمات و کالاها را به مشتریان ارائه دهیم. اعتماد شما و رضایت شما از محصولات ما اولین اولویت ماست و به همین دلیل است که ما از بهترین روش‌های تولید و ارائه استفاده می‌کنیم تا انتظارات شما را بی‌نقص برآورده سازیم.

 

یکی دیگر از خدمات گروه تجهیزلند تولید انواع یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی می باشد که در این امر با دارا بودن کارخانه ای مجهز و همکاری متخصصین خود اقدام به تولیدات مختلف برای فروشگاه های بزرگ و هایپر مارکت ها نموده است. 

 


 

تولیدات ما

 

یخچال های پرده هوا

فریزر خوابیده روباز

فریزر خوابیده درب کشویی

انواع یخچال ایستاده

یخچال ویترینی جزیره 

یخچال های مکعبی سفارشی

یخچال ایستاده جزیره

یخچال هایی با طراحی خاص مخصوص قنادی

 


 

 

از صفر تا صد همراه شما هستیم

 

مشاوره تخصصی

متخصصان ما در زمینه های مختلف از ابتدا تا انتهای پروژه به صورت مستمر با مشتریان در ارتباط هستند تا محصولاتی با بالاترین بازده طراحی نمایند.

تولید و تجهیز

تجهیزلند با دارا بودن کارخانه ای مجهز و استفاده از به روز ترین ابزار و تکنولوژی های روز  و با همکاری متخصصین و مهندسین مجرب  اقدام به تولید انواع یخچالهای صنعتی و فروشگاهی متناسب با  نیاز سفارش دهندگان خود می نماید.

خدمات پس از فروش

تجهیزلند رسالت خود را بر اساس ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی  و ارائه بهترین خدمات فنی پس از فروش  محصولات قرار داده تا همواره  برند مورد اعتماد مشتریان خود در این صنعت باشد