ارسال رایگان

 

ارسال رایگان

 


تجهیزلند در استان تهران و برخی از شهرهای پر جمعیت اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

در صورتی که سفارشات شما در انبار تجهیزلند موجود باشد، شما میتوانید زمان ارسال کالا را تعیین نمایید و در غیر اینصورت زمان ارسال کالا را از مشاورین تجهیزلند جویا شوید.

هم چنین شما امکان پرداخت وجه سفارش را به مامور ارسال خواهید داشت.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

قبل از سفارش حتما از مشخصات دستگاه از جمله برند، مدل و مشخصات کلی دستگاه اطلاعات لازم را کسب نمایید تا در زمان تحویل کالا مشکلی بوجود نیاید.

لازم به ذکر است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال تجهیز لند لازم است کارت شناسایی معتبر ارائه دهید . کارت شناسایی باید با اطلاعات مشتری در سایت تجهیزلند تطابق داشته باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان یا محل کار شما را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند و همچنین تسویه مبلغ سفارش برای مشتریانی که در محل پرداخت می کنند نیز در زمان رویت کالا صورت میگیرد ، در غیر این صورت همکاران ما اجازه تحویل کالا را نخواهند داشت.

ارسال رایگان شامل چه کالاهایی می شود؟

در صورتی که سفارشات شما بیش از مبلغ سی میلیون تومان باشد شامل حمل رایگان می باشد و مامورین ارسال اجازه ندارند هیچ هزینه ای بابت حمل و تحویل کالا از شما دریافت نمایند.

در صورتی که سفارشات شما کمتر از سی میلیون تومان باشد می بایست هزینه حمل کالا ها را از پشتیبانی تجهیزلند جویا شوید، هزینه حمل کالاها باتوجه به حجم و وزن و مسافت متغییر خواهد بود.

برای مشتریان شهرستان در صورتی که شرایط مذکور را دارا باشند کرایه حمل شهری رایگان و هزینه باربری (کرایه بین شهری) به عهده خریدار می باشد.

 

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید

برخی از کالاها شامل نصب و راه اندازی می باشد که برای فعال شدن گارانتی حتما باید از شرکت مربوطه اقدام نمایید و برخی از کالاها نیاز به نصب و راه اندازی ندارند که گارانتی این محصولات توسط تجهیزلند در فاکتور خرید شما قید می شود و از زمان تحویل سفارش فعال می گردد.

 

اگر در اثر حمل و نقل آسیب  دیدگی ایجاد شده باشد:

آسیب دیدگی برای کالاهایی که نیاز به کارتن و بسته بندی ندارند یا کالاهایی که دارای بسته بندی هستند و نیاز به نصب و راه اندازی ندارند باید در زمان رویت و تحویل کالا گزارش شود و آسیب دیدگی برای کالاهایی که دارای کارتن و بسته بندی هستند و نیاز به نصب و راه اندازی دارند باید در زمان باز کردن کارتن و بسته بندی ( به طوری که بسته بندی سالم باشد) به پشتیبانی تجهیزلند گزارش داده شود ، در غیر اینصورت کالا استرداد داده نمی شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش تجهیزلند از طریق تلفن اطلاع داده شود. اگر مغایرت ، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است ، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه ، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از انجا که ممکن است در پاره ای از جزئیات با کالاهای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن نمیتوان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا و مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت ، بدون بازکردن بسته بندی وجود دارد امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با بازکردن بسته بندی ممکن باشد لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن  جدا خودداری شود.