پرداخت در محل

پرداخت در محل

 

مشتریانی که در تهران هستند می توانند مبلغ سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت نمایند ، در برخی موارد امکان پرداخت سفارش در محل وجود ندارد:

1 - سفارشما بایست با باربری ارسال شود

2 - سفارش شما بیش از دو مرسوله باشد

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

قبل از سفارش حتما از مشخصات دستگاه از جمله برند، مدل و مشخصات کلی دستگاه اطلاعات لازم را کسب نمایید تا در زمان تحویل کالا مشکلی بوجود نیاید.

لازم به ذکر است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال تجهیز لند لازم است کارت شناسایی معتبر ارائه دهید . کارت شناسایی باید با اطلاعات مشتری در سایت تجهیزلند تطابق داشته باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

همکاران ما اجازه ورود به ساختمان یا محل کار شما را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند و همچنین تسویه مبلغ سفارش برای مشتریانی که در محل پرداخت می کنند نیز در زمان رویت کالا صورت میگیرد ، در غیر این صورت همکاران ما اجازه تحویل کالا را نخواهند داشت.

 

پرداخت اینترنتی

کاربران تجهیزلند می توانند در هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند .

پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود. هنگام ثبت سفارش می توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و پس از وارد شدن به درگاه ، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.